říjen, 2018

06říjen14:0015:30Hearing Voicesworkshop14:00 - 15:30 Moving Station / Hemžící se zastávka - nádraží Jižní předměstí, Most Ivana Magora Jirouse 2, 301 00 Plzeň 3

Popis

Věděli jste, že hlasy slyší zhruba 2 až 4 % světové populace? Slyšet hlasy však samo o sobě nemusí znamenat onemocnění. Vyšetřením mozku se potvrdilo, že osoba slyšící hlasy zažívá, že s ní skutečně někdo mluví. Studie prokázaly, že rozdíl mezi lidmi, kteří slyší hlasy a zároveň jsou duševně nemocní, a lidmi, kteří nemocní nejsou, není ve formě hlasu, nýbrž v tom, co hlas říká. Na workshopu se společně naučíme, co fenomén slyšení hlasů znamená a zda jde o běžnou charakteristiku člověka nebo o patologii. Zjistíte, jaké pocity mají lidé, kteří slyší hlasy, a jak se hlasy projevují.

Workshop povede Adi Hasanbašić, psycholog a psychoterapeut. Zakladatel hnutí slyšení hlasů na Balkáně a jeden ze zakladatelů pražské skupiny slyšení hlasů. Přeložil několik vědeckých knih z psychologie a psychoterapie a napsal články z psychoterapie, fenoménu slyšení hlasů a psychologie.

Kdy

(Sobota) 14:00 - 15:30

Kde

Moving Station / Hemžící se zastávka - nádraží Jižní předměstí

Most Ivana Magora Jirouse 2, 301 00 Plzeň 3

No Comments

Post a Comment

F
X
X